PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Policjanci z Ursynowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za znieważenie policjantów i kradzież.

Bartosz P. był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa za znieważenie policjantów i kradzież. Chcąc uniknąć kary, mężczyzna często zmieniał miejsca pobytu aż w końcu wyjechał za granicę. To znacznie utrudniało jego „namierzenie”. Policjanci z Ursynowa ustalili jednak dokładny dzień, czas i miejsce, w którym pojawi się 26-latek po powrocie do Polski.

Gdy przed jednym z supermarketów funkcjonariusze zauważyli mężczyznę wyglądem do złudzenia przypominającego poszukiwaną przez nich osobę, podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Mężczyzna podczas interwencji najpierw podał fałszywe dane, chwilę później jednak przyznał się, że skłamał. Wiedząc, że jest poszukiwany chciał w ten sposób zmylić funkcjonariuszy i uniknąć zatrzymania.

Mężczyzna został przewieziony do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary jednego roku pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY