PODZIEL SIĘ

Ursynowskie ulice i przejścia dla pieszych zyskają nowy, świeży kolor bieli. Zarząd Dróg Miejskich zaplanował wielkie malowanie oznakowania poziomego na terenie całej dzielnicy.

Jak zapowiada ZDM, cała operacja potrwa około 10 dni. W tym czasie na wszystkich wymagających tego drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych, odświeżone zostanie oznakowanie poziome. Na jakiej zasadzie ulice zostały wytypowane?

– Co roku Zarząd Dróg Miejskich dokonuje przeglądu oznakowania poziomego, celem odświeżenia tych elementów, które tego wymagają – mówi Karolina Gałecka, rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich. Prace nie będą prowadzone jedynie na ulicach, na których wykonane zostało oznakowanie grubowarstwowe. Ulice mają być odświeżone na przełomie lipca i sierpnia.

Również urząd dzielnicy nie próżnuje w tym sezonie. W ostatnich tygodniach na Kabatach malowane były niektóre z ulic zarządzanych przez lokalny ratusz. Widoczne przejścia dla pieszych i białe pasy drogowe wróciły m.in. na ulice Za Łąkami, Kabacki Dukt, czy choćby ul. Na Przyzbie.

BRAK KOMENTARZY