PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Sąsiedzkie gry w bule organizuje 22 kwietnia (niedziela) o godz. 15 w okolicy Górki Kazurki stowarzyszenie Otwarty Ursynów.

Tory do gry w bule powstały na Ursynowie w ramach budżetu partycypacyjnego 2016. Wybudowano trzy bulodormy (na polance przy ul. Raabego, na polance przy Parku Lasek Brzozowy oraz obok Górki Kazurki przy siłowni plenerowej).

„Niestety tory do gry nie są oznakowane (oprócz jednego w parku Lasek Brzozowy), choć według oficjalnej ogólnomiejskiej strony budżetu partycypacyjnego ustawiono tam tablicę informacyjną z pokazaniem zasad gry. Bez instrukcji, jak ma to miejsce np. w przypadku siłowni plenerowych, mieszkańcy mają prawo nie mieć pojęcia, co to jest i po co coś takiego powstało.

Urząd dzielnicy także nie podjął żadnych działań promocyjnych (choćby informacje na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, impreza promująca), dlatego też korzystając z dobrej pogody postanowiliśmy zrobić wydarzenie, na którym wspólnie mieszkańcami, będziemy chcieli wypromować nowe obiekty sportowo-rekreacyjne na Ursynowie, jakim są bulodromy” – informują działacze Otwartego Ursynowa.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPiknik „Leśne Rodzinki”
Następny artykułDni Ursynowa

BRAK KOMENTARZY