PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

24-latek podejrzany o posiadanie około 80 gramów marihuany rzucił się na policjanta, który chciał wejść do jego mieszkania. 

Policjanci dowiedzieli się, że mieszkaniec jednego z ursynowskich osiedli może posiadać narkotyki. Rafała M. spotkali w pobliżu bloku, w którym mieszkał. Z daleka było od niego czuć charakterystyczny zapach marihuany. Po okazaniu legitymacji i przedstawieniu się kryminalni przeprowadzili jego kontrolę osobistą 24-latka. Miał on przy sobie zawiniątko z nielegalnym suszem. To dało podstawy sądzić, że ma narkotyki również w swoim mieszkaniu.

Policjanci w jego towarzystwie postanowili to sprawdzić. Mężczyzna zaczął się wyrywać funkcjonariuszom, a gdy byli już pod jego drzwiami, z dużą siłą odepchnął policjanta na ścianę. Nie zdołał się jednak oswobodzić. Policjanci zakuli go w kajdanki i weszli do mieszkania. Tam znaleźli plastikowy pojemnik z około 80 gramami nielegalnego suszu.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz naruszenia nietykalności funkcjonariusza publicznego. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Teraz stanie przed sądem, który może go skazać nawet na 3 lat więzienia.

BRAK KOMENTARZY