PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Ósma edycja imprezy biegowej „Wielka Ursynowska” odbędzie się w sobotę, 7 września. Trasą biegu jst tradycyjnie Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Można już się zapisać na bieg.

Zawodnicy przebiegną dwa okrążenia (5km) po trawiastej nawierzchni, na której zazwyczaj ścigają się konie. Jak co roku, oprócz klasycznych klasyfikacji, będzie również osobna dla tych śmiałków, którzy zdecydują się pokonać trasę biegu boso.

Imprezą towarzyszącą biegu głównego będą w tym roku biegi dziecięce. Aby zdobyć pakiet startowy, zapewniający numer startowy oraz pamiątkowy medal za ukończenie zawodów, należy zarejestrować się na stronie www.wielkaursynowska.waw.pl. Opłata za udział w biegu to 10 zł. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny. Po zakończeniu rywalizacji sportowej będzie można obserwować gonitwy konne, m.in. o Puchar Burmistrza Ursynowa.

Jak co roku „Wielka Ursynowska” ma charakter charytatywny. Uczestnicy biegu, podobnie jak w poprzednich latach, mogą wesprzeć ursynowską Fundację Hospicjum Onkologiczne im. Świętego Krzysztofa. Informacje na temat misji tej organizacji na stronie: https://fho.org.pl/misja-i-statut/.

BRAK KOMENTARZY