PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Do policyjnego aresztu na Ursynowie trafił obywatel Arabii Saudyjskiej. W akcie zazdrości o byłą kobietę wszedł do jej mieszkania, strzelił z pistoletu na kulki w dłoń obecnego partnera, a następnie uciekł. 

Policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na Ursynowie. Ustalili, że kilkanaście minut wcześniej przyszedł tam były partner zgłaszającej. Był zdenerwowany i miał przy sobie pistolet na kulki. W zazdrości strzelił do nowego partnera kobiety. Trafił w jego dłoń i uciekł.

W mieszkaniu znajdowały się jeszcze rzeczy należące do strzelającego. Mundurowi przejrzeli je i natknęli się na foliowy woreczek z białą substancją. Badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina. Znaleźli tam też kluczyk do jego samochodu. W nm znaleźli drugi woreczek z amfetaminą.

Mężczyzna nie przyznawał się do posiadania narkotyków. Zgłaszająca również zaprzeczała, żeby narkotyki znalezione w mieszkaniu należały do niej. Wobec tego oboje trafili do policyjnych cel.

Następnego dnia do ich posiadania przyznał się 28-latek. Mężczyzna usłyszał zarzuty, za które teraz może zostać skazany na 3 lata więzienia.

BRAK KOMENTARZY