PODZIEL SIĘ

Wystrzałem z pistoletu startowego o godzinie 9 rozpocznie się 36. PZU Maraton Warszawski.

Trasa biegu prowadzić będzie również przez ulice Ursynowa, co wiązać się będzie z utrudnieniami dla kierowców. Powstanie też Strefa Kibica Maratonu Warszawskiego wzdłuż Al. KEN.

Pierwszych zawodników na Ursynowie należy spodziewać się po godzinie 10. Wbiegną na Ursynów ul. Arbuzową. Następnie pobiegną ulicami: Nowourysnowską, Kiedacza, Nugat, Indiry Gandhi. Po skręceniu w Al. KEN zawodnicy skierują się w kierunku Mokotowa. Utrudnienia w ruchu drogowym powinny zakończyć się do godziny 14.
Władze Ursynowa po raz kolejny przygotowały Ursynowską Strefę Kibicowania, w której mieszkańcy Ursynowa mogą zagrzewać maratończyków do sportowej walki. Strefa będzie rozciągała się wzdłuż Al. KEN – od stacji metra Imielin po stację metra Ursynów.

Utrudnienia w ruchu drogowym:

ul. Arbuzowa – wyłączona z ruchu w godz. 9-13.
ul. Nowoursynowska – wyłączona z ruchu w godz. 9–13.30.
ciąg ulic Kiedacza – Nugat – Indiry Gandhi (przejazd ul. Rosoła) wyłączony w godz. 10-13.30; w tym czasie można ominąć je ul. Płaskowickiej, Pileckiego oraz al. KEN.
al. Komisji Edukacji Narodowej – Wyłączona z ruchu na odcinku Indiry Gandhi – Dolina Służewiecka w godz. 10-13.45. Wyłączony jest tylko odcinek w kierunku Mokotowa, druga nitka al. KEN w kierunku Kabat jest przejezdna
Skrzyżowanie al. KEN z Gandhi – wyłączony jest tylko kawałek skrzyżowania a mianowicie sam skręt z Gandhi w al. KEN.

BRAK KOMENTARZY