PODZIEL SIĘ

Zarówno pod względem wydarzeń wyścigowych, jak i dodatkowych atrakcji zaplanowany na 26 maja mityng zapowiada się emocjonująco. Punktem kulminacyjnym dnia będzie gonitwa o Nagrodę Rulera pod Patronatem Ministra Sportu i Turystyki. 

Na starcie niedzielnego biegu o Nagrodę Rulera (godz. 16.25) stanie sześć ogierów. Zgłoszone konie to ścisła czołówka rocznika, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Oprócz Nagrody Rulera rozegranych zostanie jeszcze 8 innych gonitw, w tym: wyścig o Puchar ONICO Warszawa i bieg pod patronatem Decathlon Polska.

Dzień Sportu na Torze Służewiec to także okazja do zabaw i aktywności sportowych. Wraz z partnerami przygotowaliśmy strefę sportu, w której będzie można m.in.: wziąć udział w lekcji siatkówki prowadzonej przez zawodników Onico Warszawa, pogrania w turnball, tenis stołowy, badminton oraz wypróbowania hulajnóg w strefie Decathlonu, czy zabawy w gry plenerowe przygotowane przez PKOl: mega wieża typu „ Jenga” i gra „4 w rzędzie”.

Na odwiedzających w niedzielę tor czekać będzie także wystawa edukacyjna przygotowana z okazji 100-lecia PKOl. Na stoiskach partnerskich będzie można nabyć gadżety Onico czy zapoznać się z ofertą sieci Decathlon, w tym ich jeździeckiej marki Fouganza.

Z myślą o najmłodszych została przygotowana specjalna strefa zabaw, w której dzieci będą miały możliwość m.in. poskakać na eurobungee, wziąć udział w warsztatach artystycznych, powspinać się na dmuchaną górę czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Dzień wyścigowy rozpocznie się o 14.15.

Bilety dostępne są w kasach w dniu wyścigowym oraz w przedsprzedaży online nawww.ebilet.pl.

BRAK KOMENTARZY